| Laura_Stefy_1990 a întrebat:

Cum fac sa pornesc un Samsung Galaxy S daca nu ii merge butonul de pornire?rolling on the floor) Cat se poate de repede va rog, dau funda :

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Este logic ca nu il poti porni fara buton.Doar la un service.Stiu ei ce sa ii faca.

| OnuOnulică a răspuns:

Bună
Cel mai bine te duci cu el la un service.

| SasNetRomania a răspuns:

Incerca cu un ac de cusut sa bagi in laterale, asa incet si finut.
daca nu vrea. si mai ai garantie, dul acolo!
Contact:
Skype/Mess: sas.samp
Email: sasn3t@gmail.com

| MariusS71 a răspuns:

Il legi de masina si il tarasti de sosea si cand se rupe ata poate porneste. ( Nu nu ai cum sa il pornesti du-te cu el la un service).

| AndyTurcu a răspuns:

Nu ai cum sa il pornesti daca nu functioneaza butonul. Iar daca nu iti functioneaza este posibil sa fie din placa de baza si sa trebuieasca sa o schimbi. Dar incearca sa te duci la un service GSM sibiti vor spune ei sigur ce are.