| Mihaela014 a întrebat:

Cum pot sa postez in cronologia unei pagini pe facebook?
Funda pentru cine raspunsul!

Răspuns Câştigător
| Δna a răspuns:

Intri pe pagina respectiva si jos este o cazuta mai dreptunghiulara si deasupra ei scrie Post langa Photo/Video. Daca vrei sa postezi scrii acolo unde scrie " Scrie in Cronologie" Daca vrei sa postezi poze trebuie sa dai la photo si la pagina apare la pozele cu ei. Daca vrei sa stii unde iti apare cand scrii in cronologie mai intra odata pe pagina si iti apare acolo in dreapta unde vrei mai multe postari Baftaa. :*

1 răspuns:
| ExtremaZilei2 a răspuns:

Pai atunci cand intri pe pagina respectiva mai intai trebuie sa dai like, apoi apare posteaza ceva in cronologi si scrii si apoi postezi. Si atunci cand distribui iti apare ma sus o caseta si alegi ditribui in pagina si alegi care pagina.