| 1Q a întrebat:

Cum pot sa pun parola pe telofn la numite fisere de exemplu in fisierele care am jocuri muzica, imaginii si video?

Răspuns Câştigător
| BarBye a răspuns:

Meniu->Setari->Securitate->Blocare confidentiale-> Fisierele mele->ok

6 răspunsuri:
| Pumma09 a răspuns:

De obicei este in "Setari->Securitate-> Blocare confidentiala"

| Roxy1993 a răspuns:

Depinde de telefon, cauta la strari->securitate

| 1Q explică (pentru Roxy1993):

Este un Lg optimus 3D

| Roxy1993 a răspuns (pentru 1Q):

I'm sorry, nu stiu.

| justde3a a răspuns:

Intri la setari dai la securitate/siguranta... si bifezi la ce vrei sa pui. Acum depinde si de telefonwinking

| Osman_Andrei_1994 a răspuns:

Depinde de ce telefon ai... cauta pe youtube/google instructiuni pentru modelul tau de telefon... succes!