| Ionicaestecher123 a întrebat:

Salut TPU!
Am niste fisere tip zip de aproximativ 20gb.
Pe care as vrea ca cineva doritor să mă ajute dintre voi sa le convertească in fisere de tip pdf.
Fișierele conțin mai mult material video decat scris sau poate chiar deloc scris.
Nu e virus sau ceva, doar că eu nu mă pricep.
Va rog frumos ajuta-ma, dau coroana.
Lăsați mi o metoda sa luam legătură sa vi le trimit.
Mulțumesc

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"sa le convertească in fisere de tip pdf. Fișierele conțin mai mult material video decat scris sau poate chiar deloc scris"

Draga stecher: deci conversie din film in pdf, Genial!

Hai să facem un mic calcul: să zicem că ai doar 1 oră de film, la un număr de cadre modest, iți rezultă 86.400 de pagini. In toată viața ta de geniu ce bagă la forex la greu, n-o să răsfoiești atâtea file.

Sunt 2 situații: ori nu ințelegi situația ori nu știi. Like!

https://www.tpu.ro/go-to-answer/18841363/

| PocnitoriRO a răspuns:

In fisierele zip sunt arhivade videourile pe care nu le poti converti in pdf, dar videourile le poti adauga intr-un fisier pdf dupa ce le dezarhivezi.

| Ionicaestecher123 explică (pentru PocnitoriRO):

Pai și mai putea ajuta

| Ionicaestecher123 explică (pentru PocnitoriRO):

Apropo vreau sa le deschi pe telefon