| PulbereDeStea a întrebat:

Cum pot sa pun traducere in engleza pe blog? Pe blogger.com

Răspuns Câştigător
| GabyB94 a răspuns:

Bara aia de la Google cu traducere tine de browser, nu de tine. Din ce stiu eu pe Blogger nu poti avea mai multe limbi, asa ca cel mai bine e sa-ti faci un alt blog si sa faci link intre ele si pe celalalt sa scrii in engleza. Oricum va fi munca de traducere manuala, nu exista unelte automate de tradus si si alea care exista dau rateuri (vezi Google Translate).

| PulbereDeStea explică (pentru GabyB94):

Am gasit. Mersi oricum. Exista la setari gadget, care odata adaugat traduce in orice limba.

| GabyB94 a răspuns (pentru PulbereDeStea):

Super, mai aflu si eu ceva nou happy Nu prea m-am uitat in gadget-uri sa vad ce este.

3 răspunsuri:
| monicachendea1 a răspuns:

Esti casatorit