| iiooaannaa26061994 a întrebat:

Cum pot sa pun un videoclip de pe you tube pe facebook, pe perete?

Răspuns Câştigător
| Rollwo a răspuns:

Apesi pe butonul "share" si iti da in dreapta unde vrei sa il postezi si este stema de la Twitter si de la Facebook si o alegi pe cea de Facebook si iti alegi si unde vrei sa o postezi sau apesi pe "share" copiezi link-ul, te duci pe peretele tau dai "paste" la link si se incarca singur.

7 răspunsuri:
| crash15 a răspuns:

Dai copy la youtube, si apoi dai pase in casuta aia unde sa spui ceva o eperete

| harri2000 a răspuns:

Apesi "share" SI ITI apare link-ul ii dai"Copy" dupa "PASTE " pe peretele tau..sau copii linkul de sus si il pui pe perete big grin Funda?

| Paduraru_Mihaela_1988 a răspuns:

Cum pot sa pun un videoclip pe facebook?

| Paduraru_Mihaela_1988 a răspuns:

Cum imi fac o poza cu miniaturi pe facebook?

| Iftimie_Viorel_1993 a răspuns:

M-ar interesa cum sa-mi pun clipuri pe facebook

| Iftimie_Viorel_1993 a răspuns:

Am incercat dar nu gasesc