| mineadenisa a întrebat:

Cum pot sa pun un videoclip pe Facebook pe perete?( trebuie sa am videoclipul melodiei in pc la mine?)

Răspuns Câştigător
| DeeaUcideVisse a răspuns:

Nu nu trebuie sa ai videoclipul in pc.
Uite cum faci :
1.Te duci la youtube
2.cauti videoclipul care vrei sa il postezi
3.sub videoclip langa like si dislike apare distribuie... dai clik pe distribuie si pe icoana de la facebook si apoi te descurci tuwinking

6 răspunsuri:
| MaeRi a răspuns:

Nu,e simplu doar intri pe youtube dupa care la video-ul care vrei sa il pui dai jos acolo unde scrie Share,sub video apare, asa si selectezi Facebook, si apesi pe share link, si gata video-ul iti va aparea pe wall tau de pe Facebook. tongue

| criss99991011 a răspuns:

Nu, nu trebuie sa ai in pc doar iei linkul video-ului si il pui, unde scrie la ce te gandesti si atat.:*:*

| BLADEMATE99 a răspuns:

Nu trebuie sa ai videioclipul in pc la tine, scrii pe profil linkul de pe youtube acolo unde scrie link.

Alte răspunsuri