| Justasimplequestion a întrebat:

Cum pot sa recuperez un cont cam de acum 2 ani de google daca stiu emailul si parola dar nu mai am dispozitivul pe care imi trimite mesajul de verificare in prezent? Aveam niste jocuri pe epicgames si de aia il vreau adica "niste jocuri" cam de 300€ laughing mda, chiar mi ar parea rau sa nu l pot recupera

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Nu cred ca se mai poate recupera, pentru ca acel numar de telefon este destul de important pentru recuperare
poti sa le dai mesaj, dar din cate stiu nu au raspuns nimanui niciodata, sunt printre cei mai aroganti, ei si Facebook!
nu zic ca ar trebui sa raspunda in 24 de ore tuturor mesajelor primite dar nici in 30-45 de zile?! macar de ar pune AI-ul sa raspunda emailurilor primite si tot ar fi ceva happy