| AAAdelin a întrebat:

Acum o saptamana cineva mi-a spart contul de google si a pus pe channelul meu de youtube un video. Eu apoi mi-am activat verificare prin sms si nu s-a mai intamplat nimic. Acum 2 zile intru pe youtube de pe telefon si imi da eroare. Primesc un mail de la goolge cum ca channelul meu a fost inchis din cauza unui videoclip raportat, presupun ca de cel ce mi-a spart contul. Si asa am ramas fara cont de youtube la contul de google, si n m este permis sa-mi fac altul. Stie cineva cum pot sa-mi recuperez channelul? Aveam multe playlist-uri si am dat subscribe la multe channele si nu lemai stiu pe toate, si n vreau sa-mi fac alt cont, pe acesta avand tot. Cum imi pot recupera contul? Daca nu in intregime, macar sa imi fac altul cu aceeasi adresa de gmail. Ajutor urgent!

2 răspunsuri:
| Kandia123 a răspuns:

Salut. Ai incercat toate posibilitatile cu yahoo/telefon? si n-a mers?

| AAAdelin explică (pentru Kandia123):

Cand incerc sa ma conectez ca channelul de yt prin contul google imi cere sa fac un formular. si apoi pe acea adresa de mail imi trimite ca a fost desfiintat. Contul google e inca in picioare... vel de yt nu..., AJUTOOOR!