| •.•°..::paffy::..•.•° a întrebat:

Cum pot sa salvez imagini de pe siteul http://www.flickr.com/? :) pentru ca atunci cand vreau sa salvez o imagine imi arata doar This photo is All Rights Reserved si View all sizes: Medium 500 • Medium 640 trebuie sa am cont? Sau pur si simplu nu merge sa salvezi imagini? Help :o3

6 răspunsuri:
| PoisonJuke a răspuns:

Hmm mie imi merge sa dau save image as, ai incercat cu mai multe browsere(mozila, internet ex, google chrome, opera, etc)?

| vily a răspuns:

Nu prea ai cum, sorry.

| •.•°..::paffy::..•.•° explică:

Gamer06 am incercat doar cu google chrome

| Pralină a răspuns:

Truc vechi:incearca sa apesi pe butonul,, Print Screen SyRq"de pe tastatura vine imediat dupa F12. Apoi dupa ce ai apasat deschizi Paint sau ce ai tu si dai Paste de pe Edit deci apesi Edit si apoi Paste. Apoi o decupezi cate vrei ca ti se fotografiazaa automat tot monitorul si decupezi doar parea cu poza iei patratul ala de la Pain de acolo de sus la care iii zice Select sau ceva de genu. Apoi tai doar parea in care e poza. Apoi dai iarasi pe Edit si dai Copy la aia ce ai decupato apoi dai la Image si la pen-ultima Clear Image.Ca sa iti mearga clear image trebuie sa faci o linie oriunde cu creionul.Asigurate ca ai copiat cum am zis mai sus.
Succces!

| l0riiii a răspuns:

Eu cu google chrome am incercat, si dau clic de dreapta pe poza la save as si imi spune unde sa salvez, si salvesc pe dextop, sau oriunde alt undeva, si atat!
bafta!kiss

| alem a răspuns:

Eu stiu dar dai funda?