| Spartacus011 a întrebat:

Azi dimineata mi-am curatat calculatorul si dupa ce am pus la loc ramii, placa video mi se blocheaza windows imi apare RAID BIOS version 2.5. 1540.36 si mai joc (c) 2006 ATI Technology, Inc.All rights reserved.(poza http://imageshack.us/photo/my-images/716/img248tq.jpg/). Dupa ce merge mai departe se restarteaza.Ajutati-ma va rog.

1 răspuns:
| Sandrailii a răspuns:

Incearca sa scoti bateria de la placa de baza si las-o cateva minute sa se reseteze biosul.Dar trebuie sa configurezi biosul din nou.