| Life Under Rainbow a întrebat:

Cum pot sa schimb limba in photoshop cs4 extended? crying(
L-am instalat in romana si nu-l vreau asa pentru ca ma uit la tutoriale in engleza si mi-e greu sa gasesc toate filtrelele. Vroiam sa il instalez din nou dar nu mai gasesc linkul de unde l-am descarcat.Plus ca acolo cuvintele se traduc motamo ...si suna km asa : "pensula lumina" etc. si nu inteleg nimiccrying((
Nu stiu cum am putut sa editez atata timp...il am de o jumatate de an straight face

2 răspunsuri:
| cristy21steaua a răspuns:

Intra in C, apoi program filles apoi Adobe, apoi Adobe photoshop cs4 apoi locales apoi click pe folderul ce iti apare apoi suport files.
Redenumeste fisierul tw10428.dat in tw10428.bak

| Life Under Rainbow explică:

"NU trebuie sa-l descarci neaparat de acolo de pe link-ul acela de la-i uitat."

... Pai vroiam sa il instalez din nou...