| Casiana_Nady_1992 a întrebat:

Cum pot sa schimb parola de la Wifi?

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Bagi in browser ip-ul routerului tau de obicei este 192.168.1.1 sau 192.168.0.1. Te duci la sectiunea wireless->wireless security iar unde scrie wpa/wpa2 daca ai o parola bazata pe wpa, stergi de acolo parola curenta, si introduci noua parola. Dai un saave, si ti-ai schimbat parola! happy

1 răspuns:
| Damian_Roland_1996 a răspuns:

Daca ai cd-ul de la el poti de acolo sa schimbi parola sau sa scrii IP pe internet explore sau mozila acolo sus la link.Dar ce router wifi ai?