| Daadad a întrebat:

Cum pot sa scot ceva la imprimata? Trebuie sa scot ceva pentru scoala ( text + imagine ), si nu stiu cum.

6 răspunsuri:
| meseriasul88 a răspuns:

Salut dupa ce ai scris textul ai sus optiunile scrie printati sau print si apesi pe el apare o fereasta si apesi din nou print si-ti va iesi documentul succes sper ca te-am ajutat

| nicolaeenescu a răspuns (pentru meseriasul88):

Multumesc! Am urmat pasii apare fereastra si print, dau OKoate pe imprimanta.Ce sa fie?

| nicolaeenescu a răspuns (pentru nicolaeenescu):

Am vrut sa spun big grinau ok dar imprimanta nu scoate documentul.

| VacaCuCabina a răspuns:

Ideea este sa iti fie instalata imprimanta si sa fie conectata la PC, dupa care alegi fisierul dorit, click dreapta, apoi PRINT. Si de aici este posibil sa dai o data Ok, in rest, nu mai este nimic "dificil".

| nicolaeenescu a răspuns:

Am imprimanta conectata si leptopul o recunoaste. Cum ptocedez pentru a scoater texte sau fotografii de pe laptop?

| MariaAndrada4 a răspuns:

Daca ai instalata imprimanta e bine.Nu e asa de greu. Trebuie cu celalalt buton al mousului, sa -ti selectezi informatiile dorite. Apoi apesi pe butonul alaturat al mousului si dai print.Iar apoi totul va deveni super simplu. Sper ca ti-am fost de ajutor.