| mihay88 a întrebat:

Cum pot sa sterg o categorie din lista de messenger? Spre exemplu daca vreau sa sterg categoria vecini sau prieteni? Am incercat de la Contacts-Manage Groups, dar optiunea Delete group era indisponibila...va rog mult un raspuns...

Răspuns Câştigător
| ThinkBlue a răspuns:

Buna!
Pai pentru a sterge un grup trebuie ori sa stergi toate contactele din grupul respectiv, ori sa le muti in alt grup. Cand nu mai ai contacte in acel grup, dai click dreapta si iti apare undeva delete group, si dai click.
Bafta!
[ funda?]