| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi sterg prieteni din lista de preteni de la messenger? Dar nici ei sa nu ma mai aiba! Dau funda pentru cel mai bun raspuns!

6 răspunsuri:
| Stefanistaaa a răspuns:

Cel mai simplu e sa ii bagi in lista ta de utilizatori ignorati. Apoi ii stergi din lista de prieteni si din Adress Book. In acest fel nici ei nu te vad pe tine online si nici tu nu-i ai in lista! happy

| Loops a răspuns:

Pai. pentru a sterge pe cineva din lista ta de mess dai click pe "prietenul" pe care vrei sa l stergi, apoi delete.iar pentru a te sterge din lista cuiva, descarci Dab3. Am avut si eu aceesi problema si a functionat.
Uite si o descriere a programului: "Dab3 este o aplicatie care va permite sa va stergeti permanent din lista de yahoo messenger a cuiva care "nu va merita" sau e "mass message maniac" (motivele nu conteaza icon smile Dab3 Cum sa te stergi din lista altcuiva de YM ). Nu putini sunt cei care fac schimb de liste (cred ca e la moda) si implicit id-ul va poate ajunge la cine nu trebuie. In acest caz folositi cu "incredere" dab3, in cel mai rau caz cred ca o sa primiti spam."
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poi simplu dai click pe prietenul care vrei sa-l stergi dai click dreapta si dai delete... asta e tot
Sau daca tu zici ca vrei sa-ti ti stergi pe toti selectezi prietenii de sus pana jos si dai delete... atat funda te rogg sper ca te-am ajutat

| Tomita_Vasilica_1978 a răspuns:

Cum pot scoate pe cineva de pe Messinger? Nui prieten cu mine pe Facebook!

| Cristi-mihai_Strugari_1983 a răspuns:

Andrewtza andra

| Fenechiu_Octavian_1951 a răspuns:

Cum.sterg.persoane.pe.messenger