| kazmir a întrebat:

Cum pot sa stric o cartela SIM fara a lasa urme de violenta? Curentata la 12V sau cu magneti?
Multumesc

3 răspunsuri:
| Jameson a răspuns:

Da un soc de curent de 12 volti ar distrugeo. Dar socul sa fie foarte scurt sa nu ia foc si sa se vada. Eu m-am jucat pe niste rami de pc cu 12 volti si scoteau fum.

| supermdmario a răspuns:

.o introduci in telefon si formezi pinul gresit de 3 ori.
explicatie:poti introduce de trei ori codul pin.atreia oara, daca e gresit se blocheaza
in acest punct, trebuie sa o deblochezi cu codul puk.acesta din urma, daca e tastat de 10 ori gresit, se blocheaza cartela definitiv.
asta e cea mai buna solutie, sa strici o cartela, fara a lasa urme.

| Trynda a răspuns:

Incearca sa dai cu Picatura peste suprafata de contact. Nu o sa mearga si nu se vede. E cheap.