| Rosela_Animale_1994 a întrebat:

Buna ma poate ajuta cineva? Vreau sa conectez telefonul la calculator ca sa tranfers poze in calculator dar nu reusesc. Inainte imi aparea telefonul in calculator ca sa transfer si acuma nu imi mai apare cred ca tresa dau undeva din telefon ca sa imi apara din nou dar nu stiu de unde. Am telefon Galaxy A3.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri la setari, ar trebui sa gasesti optiunea de stocare in masa si sa o activezi.Nu stiu sa iti explic pas cu pas pentru ca nu am telefon ca al tau dar normal la setari si undeva la stocare in masa trebuie sa bifezi, sa activezi stocarea in masa si apoi la conectarea telefonului in laptop iti apare telefonul in computer.