| MonstruletulDinBomboaneExpirate a întrebat:

Cum pot sa trimit de pe laptop pe telefon niste melodii fara cablu sau bluetooth? Fundaaaaaaaaaaaaaaa+voooot!

Răspuns Câştigător
| MyProblmes a răspuns:

Cu un adaptor de card
este ceva care se baga in laptop/calculator si in adaptor se baga cardul l de memeorie
in laptot p sa iti arara ca un modem usb ( ceva in gen ) copieizi acolo tot ce ai nevoie apoi bagi cardul de memorie in telefin si gata

| DaLittleUK a răspuns (pentru MyProblmes):

Nici eu nu am prea inteles...

| MonstruletulDinBomboaneExpirate explică (pentru MyProblmes):

De unde cumpar unul ieftin?

| MonstruletulDinBomboaneExpirate explică (pentru MyProblmes):

De unde pot cumpara unul ieftin?

5 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Probabil prin telekinezie...altfel nu văd cum.

Răspuns utilizator avertizat