| Summer Memories a întrebat:

De ce nu pot sa trimit mesaje pe TPU? Imi apare ca trebuie sa confirm ca vreau sa trimit mesajul pe adresa de email, la mesajul care o sa mi-l trimita, dar problema este ca nu primesc mesajul, si nu este nici la SPAM. Ce se intampla?

3 răspunsuri:
| b3bita a răspuns:

Asa patesc si eu .credeam ca e de la mine deoarece eu de obicei nu primesc mailuri rolling on the floor nu stiu ce sa mai fac...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O contactezi pe raluca, sus dreapta la contact.
Bafta happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa imi trimiti mie mesaj sa vezi ca o sa primesti mailul necesar.winking