| cipri3 a întrebat:

Cum pot sa "umblu" in recovery mod pe o tableta fara butoane de volum, doar cu butonae de home si oprit?

Răspuns Câştigător
| kazzot17 a răspuns:

Nu prea poti. depinde doar daca tableta ta are recovery compatibil touch. dar nu ajuta la nimic si e mult mai bine daca folosesti butoanele de volum.winking

| cipri3 explică (pentru kazzot17):

Din pacate n-are recovery compatibil cu touch si nici butoane de volum. Vreau sa ii flashuies clockworkmod si la rom manager nu e acceptat si odin mobile tot la fel nu accepta tableta, sti vreo solutie de flashuit, cu cmd nu merge sa flashuiesc fiindca
nu are modu bootloader, la mien bootloader e acelasi cu restart.S-au vreau program cu care pot sa-l flashuiesc sau sa-l fac sa intre in bootloader mod? Iti dau funda daca si.

| kazzot17 a răspuns (pentru cipri3):

Ce tableta ai?

3 răspunsuri:
| cipri3 explică:

Am tableta vonino luna si vroiam sa intru in recovery mod ca sa instalez clockworkmod dar n-am butoane de vol. sa misc in recovery mod selectorul, ca am putut intra in recovery mod printr-un program