| leo24 a întrebat:

Cum pot scana un site sau un fisier pentru a vedea daca are virusi?

Răspuns Câştigător
| softservitcom a răspuns:

Uite aici un Site VirusTotal Link https://www.virustotal.com

1 răspuns:
| horia2012 a răspuns:

Un site nu-l poti verifica direct. Asta face automat antivirusul. Pentru un fisier(oricare ar fi el), te duci pe el, click dreapta si trebuie sa-ti apara in toate acele functii ceva de genul "scan with -numele antivirusului).
Daca fisierul e arhivat (rar. zip) ar fi bine sa-l dezarhivezi pentru ca nu toate virusurile verfica si in arhive.