| ZuZaUatDăFac a întrebat:

Cum pot schimba androidu' la un telefon? si daca nu pot eu. la service se poate? daca daaa. cam cat ar costa?

dau funda! happy

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Ce telefon ai si ce android ai pe el?

| ZuZaUatDăFac explică (pentru sltlp):

Am un LG optimus me p350 şi androidu‘ pe el de 2.2.2

| sltlp a răspuns (pentru ZuZaUatDăFac):

Se poate. fie faci la service, dar costa ceva cam mult, fie incerci tu acasa, cu un risc aferent. Daca vrei, te pot ajuta intr-un weekend(sa dai adresa de yahoo).

| Ultimatum123 a răspuns:

Iti trebuie cablu de date, cd cu pc suite si bineinteles softul, iar la service gsm costa in jur de 150 roni (depinde de versiunea suportata de telefonul tau). Funda?