| cripistinna a întrebat:

Cum pot schimba pagina mea de start? Inainte era la google scris si puteai da click dar acum nu mai apare.

Răspuns Câştigător
| OnWeed a răspuns:

Depinde ce browser ai si in ce limba e. De exemplu eu am Mozilla Firefox in engleza si vine ca asa: Tools>Options si scrii la Start Page: www.google.ro :)

17 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De pe bara de sus dai Unelte->Optiuni->General-> si aici scrii la pagina de start : http://www.google.ro sau ce adresa vrei;;)

| anda1313 a răspuns:

Mergi pe bara de meniu la Tools, alegi Internet Options apoi la General (primul) in casuta scrii www.google.ro si OK

| Victoria a răspuns:

START->Control Panel->Internet Options si scrii www.google.ro

| Smackdown a răspuns:

Daca ai goolge chrome dai pe setari, aptiuni, la elemente de baza, la pagina de pornire setezi: deschideti aceasta pagina si scrii :http://www.google.ro. Daca ai mozilla(foarte naspa, mi se pare cel mai prost) faci cum zice Bubbles

| Vee a răspuns:

Ce ai? Internet Explorer? Opera? Mozilla Firefox? in fine dai la Tools sus dai Preferences sau Internet Properties

| Mariusrap91 a răspuns:

Cum ai vazut si mai sus, sau daca esti pe pagina care vrei sa fie pagina de start, inainte de orice adresa este semnul respective adrese, tragi acel semn si ii dai drumul pe casuta (home) si gatahappy

| drg1994 a răspuns:

Deschizi internet explorer si te duci la tools si acolo alegi pagina de start te descurci! pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu de loc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceas intrebare o pun si eu

| mymy a răspuns:

Exact cum zice bubbles mie mi-a iesit si mi se pare ca e cel mai bun raspuns

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai la istoric

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca afli spune-mi si mie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu dau dublu click

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum pot alege pagina mea de pornire google?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde se afla tools?laughing

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Problema asta o am si eu