| Hohohoavenitmosu a întrebat:

Am o problema nu stiu de ce nu mai pot intra pe facebook, cred ca am primit block...am schimbat parola, dar tot nu ma lasa ce pot sa fac in acest caz. Funda (fara alt cont)

1 răspuns:
| hmp a răspuns:

Stiu ca ai mentionat"fara alt cont" dar alt cont e singura modalitate daca ai primit block... poate nu vrei alt cont ca ai intampinat dificultati la acesta cand l-ai facut daca vrei da-mi un mesaj cu id-ul tau si iti fac eu contulbig grin