| xDianne a întrebat:

Cum pot scoate persoanele care ma urmaresc care-mi apar pe cronologie la facebook. ( nu mai pot schimba data nasterii )

3 răspunsuri:
| dge18 a răspuns:

Nu inteleg care te urmaresc si-ti apar pe cronologie la facebook. N-are nici un sens. Cum sa-ti apara o persoana pe cronologie urmarindu-te. Poate vrei sa spui ca tu o urmaresti pe ea laughing Daca e asa pui mouse-ul pe numele unde-ti apare postarea si apesi pe "Urmarire" sa numai fie activat sau ceva de genul.

| xDianne explică (pentru dge18):

La "despre", apar persoanele care ma urmaresc, respectiv care nu le-am acceptat cererea. FOLLOWERS

| dge18 a răspuns (pentru xDianne):

Pai mie nu-mi apare nimic acolo daca ma urmareste careva laughing