| Irena97 a întrebat:

Cum pot scoate un detaliu dintr-o fotografie sau sa introduc unul, cu un program simplu si free?

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| BJK1903 a răspuns:

Photoshop este cel mai bun program care te poate ajuta la ce ai nevoie. happy Sper ca te-am ajutat.

| Irena97 explică (pentru BJK1903):

Nu e free si nici simplu in utilizare.

| BJK1903 a răspuns (pentru Irena97):

Adica? Nu e free photoshop?laughing Cum nu e free ma baiat? Exista filmulete in care iti arata cum sa folosesti programul, dar voi sa cautati pe net si sa va uitati e tare greu.

| TheFragranceMaster a răspuns:

FastStone image viewer, e foarte simplu si bun, editor de calitate in 5 minute te obisnuiesti cu el! e free.

| Irena97 explică (pentru TheFragranceMaster):

Multumesc, l-am descarcat acum! Sper sa ma obisnuiesc cu el si sa reusesc sa inlocuiesc un detaliu dintr-o poza.