| Ripperz a întrebat:

Cum pot sterge parola de la un user administrator daca sunt logat pe guest si nu am tastatura?

3 răspunsuri:
| DoarImpreuna a răspuns:

La win 7 cauta in start in casuta de cautare On-Screen Keyboard

| drhotzu a răspuns:

Pai este simplu... de deloghezi de pe userul de guest (care are atributii limitate) si te loghezi pe unul de admin si gata! nu ai cum sa faci asa ceva de pe user de guest... sau ma rog se zvoneste ca se poate dar nimeni nu a reusit sa imi demonstreze ca se poate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti. Funda?