| waXonwaXoff a întrebat:

Cum pot da drepturi de administrator unui user guest eu fiind adimnistratorul?

2 răspunsuri:
| jabiilord a răspuns:

Pai de ce vrei sa dai drepturi unui user Guest cand poti sa creezi un user cu drepturi de administrator sau poti creea un user cu drepturi de user adica limitate si apoi il adaugi in diferite grupuri de drepturi.
Click dreapta pe My computer --> Manage-> Local Users and Groups si ai acolo grupurile cu drepturi si userii. Te joci putin pe acolo si ai sa iti dai seama cu ce se mananca lucrurile de pe acolo.
Dar u cam ce drepturi ai vrea la un user guest in plus?
Pentru alte tutoriale pc uite aici unele faine: http://www.tutorialepc.ro

| yopreda a răspuns:

La scoala?