| FrozenMercurius a întrebat:

Cum pot şterge viruşii din calculator? Am antivirusul Panda Cloud Antivirus. Mă ajutaţi vă rog?

Răspuns Câştigător
| IonutGaby a răspuns:

Pai antivirusul baga in carantina virusii pentru catva timp, deschzi antivirusul si dai scan complete sau ceva de genu nu stiu cum e panda antivirus, apoi astepti sa se scaneze siti apar fisierele pe care le considera periculoase.

4 răspunsuri:
| Chamberlin a răspuns:

Buna,
Foloseste antivirusul ca sa determini locatia virusilor iar apoi sterge-i.
Pentru orice siguranta iti recomand Avast! Free Antivirus.
O seara placuta!

| zaratu a răspuns:

Scuze ca iti spus frate dar ai un antivirus de doi bani, ea de pe net ce este gratis avira 2012

| vRemi a răspuns:

Tot ce pot sa iti recomand este sa iei Avira 2014 sau AVG ca si antivirus, acela nu e bun.
Acestea te vor rezolva cat de cat. Cel mai simplu lucru pe care poti sa il faci este sa reinstalezi windows-ul.

| Chira_Razvan_1998 a răspuns:

Cu acel antivirus este greu sa stergi virusii iti recomand un antivirus foarte bun ESET Smart Security4 daca restartezi calculatorul se sterg toti virusii