| Cosminovici18 a întrebat:

Ce parere aveti despre antivirusul Panda Cloud Antivirus?

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Este bun...dar iti recomand kaspersky internet security 2012, care foloseste la randui cloud security!
downloadeaza de aici trialul de 30 de zile, si cand iti expira da-mi mesaj si iti dau niste licente!
http://www.softpedia.com/get/Antivirus/Kaspersky-Internet-Security.shtml

| Cosminovici18 explică (pentru Apache):

E free doar 30 de zile?

| Apache a răspuns (pentru Cosminovici18):

Da...dar imi dai mesaj si iti dau eu niste licente cand se termina!
apar pe torr.ent in fiecare saptamana, dar nu le pot posta si pe TPU
*btw : cum sunt postate odata la o saptamana la un moment dat o sa fie interzise de kaspersky....si cand se intampla asta bagi o noua licenta!
...licentele pot sa mearga o saptamana sau o luna..eu am una de o luna, si inca nu a fost raportata

4 răspunsuri:
| downdl a răspuns:

E BUNICEL SI DACA VREI SA IL TESTEZI O PERIOADAMAI LUNGA UITE O PROMOTIE Panda Cloud Antivirus – PRO Edition Licenta gratis pentru 6 luni: http://downdl.com/......ru-6-luni/

| vlad89c a răspuns:

Eu am NOD32 si e perfect, iti recomand si tie tot NOD32.