| JustMeCata a întrebat:

Cum pot șterge o relație pe facebook, adică acolo pe profil unde scrie într-o relație cu?

Răspuns Câştigător
| withoutmoney a răspuns:

Daca il ai in Lb romana la pagina cu informatii ai in colt dreapta sus "Editeaza profilul" apoi in stanga mai multe categorii si dai la "Persoane importante"apoi ai colo stare civila si toate chestiile. BAFTA!

| JohannesZu a răspuns (pentru withoutmoney):

Fama si pe mine sa inteleg, deci vreau sa dispara pe cronologie dar cand dai la despre vreau sa imi apara la informati generale "intr-o relatie"! plz dau o bere

| Robert_Alex_1988 a răspuns (pentru withoutmoney):

Salut am si eu o problema aseara m-am pus intr-o relatie cu o fata azi m-a sunat sa-mi spuna ca dc m-am pus intr-o relatie cu ea si ea sia sters fb si mi-a ramas intr-o relatie am sters dar in dreapta inca imi arata ca sunt intr-o relatie si daca dau editeaza in dreptul ei nu ma lasa nu apare nimic si dupa alt fb daca incerc sa dau sa ma pun intr-o relatie imi spune ca deja e o cerere de asteptare cum pot anula relatia

3 răspunsuri:
| Robert_Alex_1988 a răspuns:

Salut nu pot edita relatia pe fb