| mnmn a întrebat:

Cum pot trimite cu ajutorul bluetoothului(BlueSoleil) imagini de pe pc in telefon?
(invers stiu cum se face)

Răspuns Câştigător
| asya a răspuns:

Pai cauti de pe pc terminale...pana iti apare tel tau.si e exact ca si de pe tel! Sau daca intri in my computer si gasesti datele de pe tel... pur si simplu copy paste din calc in acel folder!

8 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Selectezi telefonul pe care vrei sa trimiti... si ai sus o iconita care e pentru send file. Apesi pe ea si trimiti fisierele pe care vrei sa le trimiti. Succes!

| alexdop21 a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa ai portul blouetooth atasat de pc, apoi trebuie sa ai instalat driverul pentru a face transferul si daca ai un pic de rabdare sa inveti sa il folosesti in maxim 10 minute poti transfera date din pc in tel si invers

| FeelTheMusic a răspuns:

Pai dupa ce te-a gasit dai click pe tine si o sa iti apara asa galben iar acolo unde scrie Bluetooth Object Push service dai click dreapta pe el si dai send objects

| FeelTheMusic a răspuns:

Imi poti spune cum se face invers?:-s

| MarianaMadu a răspuns (pentru FeelTheMusic):

O sa iti raspund eu pentru ca rasp tau mi-a folosit mie si vreau sa iti multumesc cumva. Pai alegi din telefonul tau ce vrei sa trimiti, dai trimitere prin bluetooth si daca ai in lista ta si numele pc-ului tau apesi pe el daca nu dai cautare aparate si cand l-ai gasit dai accept de la pc si gata...trebuie sa ai bluetooth-ul activat si la pc si la telefon dar asta cred ca stii deja. Daca cumva ai probleme poti sa imi lasi un mesaj.happy

| FeelTheMusic a răspuns (pentru MarianaMadu):

Cand dau cautare nu imi apare numele pc-ului imi spune ca nu a gasit nimic :-s

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum pot sa trimit poze de pe pc pe telefon fara blootoh merge?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am nici-un raspuns dar imi fac aceeasi intrebare trebuie sa instalezi cunva un program sau ceva? va-rog raspundeti! (raluca)