| Silvia a întrebat:

Cum transfer cu ajutorul bluetoothului muzică din pc pe telefon? Bluetooth Blue Soleil, aş vrea o explicaţie, un tutorial, ceva, orice.Mulţumesc.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Presupun ca la cumpararea lui ai primit si un cd cu ajutorul lui instalezi programul in pc iar apoi conectezi bluetooth-ul la pc o sa iti apara o fereastra cu un boton mare iar u va trebui sa dai click pe el dupa tiai activat bluetooth-ul de la tel sa vezi daca in jurul bilutei iti apare numele bluetooth-ului tau. daca ti-a aparut dai dublu click pe el iar apoi iti vor aparea incercuiote niste chestii care sunt mai sus de bila si da dublu click pe cea la care scrie bluetooth file transfer service apoi sa sa se deschida o noua fereastra pe care o sa alegi u pe care vei da click depinde ce vrei sa transferi muzica imagini video etc. apoi te vei descurca pentru ca nu trebuie decat sa transferi ceea ce ai nevoie big grin sper sa nu te fi zapacit de tot. succes

5 răspunsuri:
| danco a răspuns:

Ar trebui, daca e instalat corect, sa mearga direct cu click dreapta, apoi sa alegi ceva de genul Send to bluetooth device.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi-a expirat licenta si nu mai pot trimite nimic. ce sa fac?

| gabyztw a răspuns:

Psss

| Sefu_Alex_1995 a răspuns:

Cum transfer de pe pc pe telefon fara cablu de date