| YumiSukinanda a întrebat:

Cum trimit mesaj deodata la toata lista de mess? funda urgent!

Răspuns Câştigător
| Speed2000 a răspuns:

Intri in Yahoo! Messenger! mergi in coltul de sus unde scrie "Actions" si dai pe Send Instant message! sau mai usor apasi ctrl-M si tragi de la primul contact pana la ultimul tinand apasat. Funda te rog tongue!

5 răspunsuri:
| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Da clock dreapta la Friends si acolo scrii Broadact an IM si ti se deschide o fereastra si acolo scrii ce vrei.

| Valentyn22 a răspuns:

Selectezi pe toti clik dreapta si alegi Instant mesage too easy.

| manolo a răspuns:

Mă găndesc că îi ai pe grupuri. Clik dreapta pe fiecare grup (dacă ai de exemplu "friends") apoi selectezi Broadacst an IM to this group...scrii mesajul şi îi dai drumul. Faci aşa pentru fiecare grup.

| HuBaBuBaa a răspuns:

Paii tii apasat incepand de la primul sau ultimul` si dai in sus cu clickul. Si dai la Instant Mesaje scrii acolo si dai send.

| 9898alin a răspuns:

Dai click dreapta pe Grupul la care vrei sa trimiti (daca ai mai multe procedezi la fel pe fiecare) si apoi dai pe Broadcast an IM to this Group iti apare o casuta si scrii mesaju si gata dai send. Funda?