| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot trimite mai multe fisiere prin bluetooth(din laptop pe telefon)?

Răspuns Câştigător
| SonicAndrei a răspuns:

În primul rând laptopul trebuie să aibă bluethoot, dar și telefonul. Majoritatea au doar wriless. Caută prin laptop și activează bluethoot, la fel fă și cu telefonul. Apoi trimite fișierul (trebuie să se recunoască unul pe celălalt, apoi alegi fișierul și îl trimiți).

Cel mai rapid transmiți fișiere printr-un cablu de date. Conectează cablul telefonului în laptop și pune fișiere în telefon cu Copy-Paste.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai tii apasat pe Ctrl, dai click pe fisierele pe care vrei sa le trimiti, click dreapta pe unul din ele(tii apasat ctrl in continuare), send to>Bluetooth device. Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Boys au dreptate.Te cam grabesti sa acorzi fundita.happy Baga cablul de date faci un folder in telefon si apoi cum au zis baietii dai click pe fisiere si le copii direct in acel folder facut pe telefon.

| firstboy a răspuns:

Ctrl pentu a marca ce doresti, click dreapta pe ele, expedire prin bluetooth...happy