| Cali_8586 a întrebat:

Cum pot trimite fisiere [poze, jocuri, muzica, etc] de pe computer pe telefon daca nu am USB dar am bluetooth? sad

Răspuns Câştigător
| 1klz a răspuns:

Iti cumperi un bluetooth pentru calculator, e ca un fel de usb dar foarte mic (si wireless) laughing tongue nu trebuie sa fie mare firma, il iei din piata cu vreo 20 de lei, am unu de genu de vreo 3 ani si merge bine. Bafta!

5 răspunsuri:
| 1klz a răspuns:

Eu ti-am raspuns happy... este bluetooth extern, il bagi unde pui si USB-ul. gasesti in piata destul de ieftin

| GwenS a răspuns:

Fara USB nu poti face nimic...nu poti transmite nimic din calculator pe telefon fara USB...chiar daaca ai bluetooth.bluetooth-ul e bun atunci ca trimiti sau primesti de la alt telefon.

| Boocky a răspuns:

Trebuie sa ai Bluetooth si la PC. apoi trimiti liber pe telefon, cum se trimite pe telefon -telefon, doar ca trebuie sa trimit cate o singura kestie, o imagine sau o melodie, si este enervant. mai bine faci rost de USB, e mai practic.

| Cali_8586 explică:

Dau si fundita (: