| Cristle a întrebat:

Cum pot vedea cate cuvinte am scris intr-un text in Word 2003?

Răspuns Câştigător
| BIOO a răspuns:

Intra aici si poate te lamuresti! http://www.romania-inedit.3xforum.ro/post/367988/1/Numar_de_caractere/
O seara placuta!

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In stanga jos scrie numarul de pagini si de cuvinte. Numai bine!

| MMihai a răspuns:

Are pe undeva și facilitatea că numără cuvintele dar nu știu la ce ți trebuie așa ceva.

| oBanană a răspuns:

Teoretic scire undeva in josul paginii... dupa cate imi amintesc e un fel de carte micuta.

| Alexandra7201 a răspuns:

Scrie jos, in stanga barii de stare. Si daca iti apar doar cate pagini ai dai click dreapta si bifezi sa iti apara si numarul de cuvinte. Sper sa te descurci happy!