| Zbanghiu a întrebat:

Salut.Am redactat un text in Word 2003 si am avut o mica problema.De exemplu,am scris cuvantul,,peste" gresit si l-am scris,,pese". Cand am scris litera,,t" intre,,s" si,,e" s-a sters,, e"-ul.Ce sa fac ca sa rezolv aceasta problema?sad

2 răspunsuri:
| Agentuu a răspuns:

Dupa cum spunea si "mihaieparu", tasta Insert a fost apasata si ca sa treci in modul default trebuie sa o tastezi, o data.

| mihaieparu a răspuns:

E de la tasta Insert. Pe tastatura ai o tasta pe langa PrintScreen, PgUp, PgDn, etc... Apesi pe ea si trece in modul normal. Cand apesi pe aceasta tasta iti inlocuieste un caracter cu cel introdus de la tastatura.