| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot vedea cine mi-a vizitat prfilul de facebook?

Răspuns Câştigător
| GirlLăvHell a răspuns:

Nu poti, sunt niste link-uri care zic ca iti arata cine ti-a vizitat profilul dar de fapt sunt niste virusi...Sa nu intri pe astfel de link-uri altfel risti sa iei un virus care iti fura datele personale din pc

5 răspunsuri:
| albastrualb77 a răspuns:

Nu poti.

| τττ a răspuns:

Bună!
Nu ai cum să afli. Sunt unele pagini cu fel și fel de link-uri care îți arată cine ți-a vizitat profilul dar sunt doar câțiva prieteni din lista ta luați la nimereală!
Te pup!

| d2i2n2 a răspuns:

Nu poti sa vezi cine ti-a vizitat profilul de facebook este inposibil.Dar sunt cateva aplicatii pe facebook care iti arata cine ti-a vizitat profilul.

| Lavinia516 a răspuns:

Buna!
Nu poti afla cine ti-a vizitat profilul. Unele pagini au linkul-ri cu porcarii din astea, si iti arata cativa prieteni la nimereala din lista! Bafta!

| Elisabeta1401 a răspuns:

Nu poti. Facebook a anuntat ca este imposibil asa ceva, iar aplicatiile sunt niste tampenii happy