| CalinMadalina a întrebat:

Cum pot vedea cine mi-a vizitat profilul de facebook? Vreau sa vad persoanele care nu sunt in lista mea de prieteni.

3 răspunsuri:
| Anonimuserr a răspuns:

Da e simplu. Fii atent.
Prima metodă uită-te pe profilul tău la prieteni dar aruncă o privire nu da click să vezi toată lista de prietenei. Prietenii care apar ca preview acolo ți-au vizitat recent pagina de facebook.
Varianta a doua și este 100% corectă.
Citește aici nu are rost să încarc pagina aici de pomană. Faci exact ca în acest tutorial. În esență trebuie să te uiți pe profilul tău la sursa paginii și să scrii -1,-2 și vezi numele respectivilor.
http://woh.ro/cum-sa-vezi-cine-ti-a-vizitat-profilul-de-facebook
Ce ți-am explicat eu sunt 100% corecte. Să nu instalezi tot felul de prostii de aplicații care sunt doar fake-uri și viruși pe facebook!

| ionut258 a răspuns:

Nu poti sa vezi, lista de oameni care iti viziteaza profilul nu e stocata de facebook, si daca e, nu e publica pentru utilizatori.

| Bratu_Geani_1981 a răspuns:

Cine imi vizitează Facebook