| Raggy a întrebat:

Cum pot vedea istoria videoclipurilor de pe YouTube pe care le-am vazut cand nu eram logata in cont?
Ieri am gasit un video pe YouTube, dar i-am uitat numele si am incercat sa-l gasesc in istorie, dar imi arata doar ce am vazut azi.

3 răspunsuri:
| Anonymous2899 a răspuns:

Istoricul videoclipurilor vizualizate se inregistreaza numai cand esti logat/a..Incearca sa cauti in istoricul browserului(ctrl+H).

| 0x11111051 a răspuns:

CTRL + H, si cauta prin istoria browserului. YouTube salveaza istoria vizualizarilor, doar cind esti logata.

| abyssaria a răspuns:

Nu-ti ramane istora salvata pe youtube daca nu esti logat. Vezi in istoria browser-ului. Apasa ctrl+h si cauta acolo.