| j1NNNx a întrebat:

Cum pot vedea pe GPS "ca in viata reala"? Faceam cumva pe Google Maps sa vad exact strada mea si strazile exact in realitate

5 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Intri pe Google Maps si "arunci" omuletul din coltul dreapta jos pe strada. Asta e tot!

| anonim_4396 a răspuns (pentru PainTech):

Ai uitat sa mentionezi ca trebuie ca strada sa fie mapata, ca sa poti pune omuletul acolo, si nu se numeste real life, se numeste street view happy sunt strazi mapate, si strazi care le poti vedea fara sa "te plimbi pe ele "

| PainTech a răspuns (pentru anonim_4396):

Corect. Am zis eu ceva de "real life"?

E la mintea cocosului ca nu poti vedea cu streetview o strada care e nemapata. Am considerat ca nu e nevoie sa specific.

| JackR a răspuns:

"Satellite mode".

Răspuns utilizator avertizat