| GabiD a întrebat:

Cum poti face conferinta pe facebook?
Funda.

Răspuns Câştigător
| maria999 a răspuns:

Buna! Vezi ca sus cand deschizi fereastra sa vorbesti cu un prieten pe banda albastra ai lo chestie care seamana cu o floare si aceea este butonul pentru optiuni apesi pe ea si a treia optiune este sa afaugi prieteni la discutie si iti selectezi tu pe cine mai vrei sa adaugi. Sper ca ai inteles cat de cat.

1 răspuns:
| Bogdan_Iacob_1990 a răspuns:

Simplu:
Click pe un prieten din lista de chat -> click pe "Add more friends to chat"(prima optiune din stanga, care se afla in dreptul numelui persoanei cu care vorbesti)-> scrie persoanele pe care vrei sa le adaugi la conferinta -> Done!