| AngeloDragoiecelmaitare a întrebat:

Cum poti sa stergi un videoclip de pe yootube al tau si cum poti pune un videoclip pe yootube

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

Buna!
Te duci la colectia ta de videoclipuri si le stergi prin ''delete'' sau ''stergere''. Ca sa-l pui accesezi :http://www.youtube.com/my_videos?feature=mhee si incarci ce videoclip vrei tu.

:)

2 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Din dreapta sus Video Manager, in mijloc vor aparea videourile tale, in partea stanga bifez pe cel care doresti sa-l stergi si dupa asta deasupra lor cauti Action, dai click pe ea si chiar la prima scrie Delete.

Dupa ce te-ai logat pe contul tau dai click pe "Incarcati" ( Upload ) se selectezi, pe urma apesi in mijloc unde scrie "Selectati fisierele pentru incarcare", completezi camplurile cu titlu etc si la sfarsit Salveaza.

sau

Urmareste acest tutorial cum se incarca un videoclip pe YouTube:

http://www.youtube.com/watch?v=1Fkj5HZUTls

| lpavel a răspuns:

De incarcat faci asa: intri pe canalul tau youtube - clic pe incarca si alegi video-ul din pc -ul tau! De sters nu poti sterge niciodata!