| anonim_4396 a întrebat:

Cum poti sa urmaresti filme si seriale pe un macbook fara net? Exista vreo aplicatie?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si de unde ai vrea sa le iei daca nu ai net? Din aer?

| Clorox a răspuns:

Nu, doar daca descarciwinking

| Alexuţ02 a răspuns:

Doar daca ai filmele descarcate deja, le poti viziona, dar asa ia problema logic. sa zicem o aplicatie are 50mb, in aia 50mb nu pot 10 filme cat vrei sa urmaresti.
Prin urmare, nu se poate in niciun fel.

| catablondu a răspuns:

Orice aplicatie are nevoie de acces la internet pentru a rula in acest sens pentru ca ar trebui sa aiba incorporate filmele altfel.

| Tigrrr a răspuns:

Ma,din cate stiu eu nu.Doar daca descarci filme te poti uita fara net. Sper ca te-am ajutat.

| Brazuca a răspuns (pentru Tigrrr):

Si cum le descarci?

| Vlad5Mihailov a răspuns:

Netflix, dar costă bani lunar, în schimb e de calitate superioară.