| Andreeashine a întrebat:

Cum poti salva poze de pe facebook/internet pe tableta e-boda? Sau cum poti face print screen

2 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Ti apasat pe poza cu degetu, apoi vei avea mai multe optiuni si ii dau save happy

Iar daca vrei sa faci print screen, ti apasat pe butonul tab, adica cel cu 3 linute pe el, ma rog, nu merge la toate tabletele, dar exista si aplicatii facute special pentru print screen (de exemplu Shoot me, dupa ce-l deschizi face un printscreen atunci cand misti tableta).

| Zaibaru a răspuns:

Salut
te ajut eu:fii atent intri pe orice pagina, apesi print screen si apoi intri intro pagina de point goala si dai Ctrl+v
si apoi save
si daca vrei o mai si decupezi...