| NoName_9844 a întrebat:

Cum pun 2 subtitrari ( part1, part2 ) in VLC sa mearga imediat ce se termina cealalta?

fundita`kiss!

Răspuns Câştigător
| Alpha13 a răspuns:

Una dupa alta nu stiu daca le poti pune automat, dar le poti pune manual.Imediat ce s-a terminat prima subtitrare STOP apoi o incarci pe a doua.
Dar mai incearca, cauta o subtitrare compusa din cele 2 happy

2 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Buna
Le denumesti exact ca partile de film la care vrei sa le adaugi (copy/paste denumirea), inchizi winamp si adaugi partile una cate una in playlist. Ar trebui sa le ia singur.
Bafta

| Kylexy a răspuns:

Nu ai cum sa pui decat daca gasesti titrarea intreaga in acel fisier sunt niste timpi care playerul video iti recunoaste titrarea si timpul cand vb aia in film