| lobont98 a întrebat:

Cum pun la Google Chrome sa se deschida google.ro cand dau pe fila noua?

3 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Din setari, ai un meniu micut cu "fila noua" si poti sa alegi intre a deschide "cele mai vizitate" sau o pagina aleasa de tine. Scrie www.google.ro,si inchide, va salva singur.

| XkkOOjs a răspuns:

In partea stanga/dreapta sus, ai 3 linii oblice, unde scrie customize and control google chrome. Dai la settings, iar la search scrii google.ro.

| Mihai_Răileanu_1991 a răspuns:

Click setari-deschideti o anumita sau un set de pagini si scrii...www.google.ro