| SТΞPHΛЛ a întrebat:

Cum fac ca atunci cand caut ceva pe google chrome sa nu mi se mai deschida in fila noua, ci direct sa-mi intre pe pagina respectiva. Dau funda la cel mai bun raspuns.

3 răspunsuri:
| cristyle a răspuns:

Intra in setari google chrome si unde scrie la pornire bifezi big grineschideti o anumita pagina...

| SТΞPHΛЛ explică (pentru cristyle):

Nu despre asta am intrebat, ca pagina principala e care vreau eu, dar atunci cand caut ceva si dau click pe acel link sa intru pe pagina respectiva mi se deschide intr-o fila noua. Deci cum fac sa-mi intre direct fara sa se mai deschida 10 pagini?

| cecilia123 a răspuns:

Intra in extensi si tool si vei gasi